Kancelaria Prawna
Ewa Batko-Matczewska

Kancelaria Prawna Ewa Batko-Matczewska radca prawny., Kraków
 
 

 

 Tanio usługi, porady prawne prawnika, Kraków

prawnik
Porady i pomoc prawna

Prowadzenie spraw w sądzie i administracyjnych
Kontakt Kancelaria Ewa Batko-Matczewska, ubezpieczenia, odszkodowania, zadościuczynienie
Kancelaria prawna Kraków. Obszar działania Zachodnia Polska, Dolny Śląsk, Górny Śląsk, Małopolska, Świętokrzyskie, Rzeszowskie, Wschód, Polska Centralna.
    
umowach umowy notarialne, sprawy w sądach, urzędach Przeprowadzenie postępowania spadkowego i sprzedaż mieszkania i działki klientki z Austin (USA) na podstawie pełnomocnictwa notarialnego ("apostile") -bez  konieczności przyjazdu do Polski (2017 r.)

umowach umowy notarialne, sprawy w sądach, urzędach Uporządkowanie stanu prawnego, załatwienie niezbędnych formalności urzędowych i sprzedaż kamienicy w Tarnowie w imieniu klientki z Austrii (2015 r.).

umowach umowy notarialne, sprawy w sądach, urzędach Sprawdzenie i przygotowanie dokumentów, reprezentowanie klienta z Włoch w sprawie.../ przy akcie notarialnym sprzedaży nieruchomości (2015 r.)

umowach umowy notarialne, sprawy w sądach, urzędach Załatwienie pozwoleń i zakup budynku zabytkowego w woj. Dolnośląskim dla klienta z Wielkiej Brytanii - bez  konieczności przyjazdu do Polski (2010 r.)

umowach umowy notarialne, sprawy w sądach, urzędach Podział geodezyjny i sprzedaż gruntu na Górnym Śląsku w imieniu klienta z Niemiec (2017 r.)

umowach umowy notarialne, sprawy w sądach, urzędach Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i przygotowanie dokumentów w celu zakupu nieruchomości w Krakowie oraz przeprowadzenie procedury zakupu pod nieobecność klienta (2016 r.)

Przykłady zrealizowanych czynności w imieniu klientów przebywających lub zamieszkałych poza granicami Polski
 

 

Nieruchomości, spadki, proces sądowy